Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

У межах правопросвітницької діяльності системи безоплатної правової допомоги та взаємодії з Патрульною поліцією України, фахівець Чугуївського місцевого центру з надання БВПД Юрій Чумак провів спільно з працівником Управління патрульної поліції в Харківській області Денисом Чайковським 3 правові уроки для школярів ліцею №149 м. Харкова.

10 березня правник та правоохоронець зустрілися з учнями 5-«Б», 9-«А» та 9-«Б» класів ліцею та нагадали їм про права дітей, розповіли про запобігання та протидію булінгу й кібербулінгу.

Д. Чайковський, який закріплений за даним ліцеєм як шкільний офіцер поліції, повідав про правила спілкування з поліцейськими, навів показові приклади з практики роботи правоохоронців Харківщини, відповів на численні питання дітей.

Учням цікаво було дізнатися від Ю. Чумака про 3 важливі кроки, що дозволяють протидіяти булерам: STOP (зупиніть кривдника), TALK (скажіть агресору, що в разі неприпинення його протиправних дій, ви будете змушені повідомити вчителям, батькам, поліції) та WALK (зробіть вигляд, що вам байдуже і йдіть геть).

Також правник представив увазі дітей анімаційні ролики, підготовлені в рамках «Кампанії проти кібербулінгу» Docudays UA: «Mr. Nox» та «Кібербулінг. Як я перестала бути жертвою». Під час обговорення учні отримали рекомендації щодо того, як безпечно користуватися Інтернетом та як себе поводити в разі появи кіберзагроз. Звісно, для припинення незаконних дій та притягнення винних до відповідальності, необхідно звертатися до поліції.

Георгій Кобзар

Громадський простір