Select Page
Допоможемо почути дискримінованих!

Допоможемо почути дискримінованих!

16 січня 2018 року у Харківському медіацентрі «ВРЕМЯ» (вул. Сумська, 72,, 2-й поверх) відбудеться круглий стіл «Шляхи усунення дискримінації у сфері реєстрації фактів народження та смерті осіб на окупованих територіях України».

Під час заходу буде презентовано результати дослідження «Перешкоди в реалізації прав і свобод на окупованій території Кримського півострова та тимчасово непідконтрольних територіях Донецької та Луганської областей», а також у широкому експертному середовищі обговорено можливі шляхи вирішення досліджуваних проблем.

Доповідачі:

  • Олег Ільницький, к.ю.н., доцент Львівського національного університету імені Івана Франка;
  • Андрій Гнида, асистент проекту;
  • Максим Тимочко, юрист Української Гельсінської спілки з прав людини.

Робота круглого столу розпочнеться о 12:00.

Завершиться захід прес-конференцією о 13:30.

Організатори: ГО «Центр правових та політичних досліджень «СІМ» у партнерстві з Українською Гельсінською спілкою з прав людини.

На Харківщині захід проходитиме за організаційної підтримки ГО «Центр правових та політичних досліджень «ДУМА».

За більш детальною інформацією прохання звертатись за телефоном (099) 063-27-37 та/або електронною поштою ombkharkiv@gmail.com (Юрій Чумак).

 

Проект «Усунення дискримінації громадян України при реєстрації фактів народження та смерті, що відбулись на тимчасово окупованій та не контрольованих Урядом територіях України» реалізується за фінансової підтримки Фонду сприяння демократії Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні.

 

Див. також:

Флешмоб «Визнай своїх дітей, Україно!»

 

Запрошуємо на Марафон документального кіно Docudays UA за підтримки «Карітас Харків»

Запрошуємо на Марафон документального кіно Docudays UA за підтримки «Карітас Харків»

Кінопокази Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбуватимуться у прес-центрі «KHARKIV Today» (м. Харків, вул. Мироносицька, 8) 18 – 21 грудня 2017 року. Початок всіх заходів: о 18.30.

18 грудня. Міжнародний день мігранта

Для перегляду та обговорення пропонуються 2 короткометражні стрічки: «Між іншим» (Україна, режисерка Юлія Аппен) та «У пошуках кращої долі» (Німеччина, режисерка Ганна Фішер). Обидва фільми присвячені долям мігрантів. Чи добре там, де нас немає? Хоча, власне, вже є…

Модераторка – Наталія Сухорукова, головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, координаторка проектів ГО «Ла Страда – Україна» в Харківській області.

19 грудня. Поговоримо про екологію. Поки вона не «приговорила» нас

Для перегляду та обговорення пропонується стрічка «Народжені бути вільними» (Великобританія, Росія, режисерка Ґаяне Петросян).

Кіноподорож приводить нас до найвіддаленіших куточків Росії і дозволяє глядачу побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами, а також відкрити корупцію, що пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес.

Модератор – Олег Перегон, голова координаційної ради громадської організації «Зелений фронт».

20 грудня. Міжнародний день солідарності людей

Для перегляду та обговорення пропонується стрічка «Війна химер» (Україна, режисерки Анастасія та Марія Старожицькі).

Це історія, відзнята її безпосередніми учасниками. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Проїжджаючи зруйнованими містами, вони намагаються зрозуміти суть війни і любові.

На захід запрошені учасники АТО.

21 грудня. Шукаємо Альтернативи Насильству

Для перегляду та обговорення пропонується стрічка «Щоденник» (Україна, режисерка Олександра Чупріна).

Денису 14 років. Він створює свій відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що турбує його. Глядачі опиняються за лаштунками підліткового життя. Який він – шлях дорослішання?

Модераторки – Тетяна Сирицина, голова БФ «Коло розвитку» та Ірина Онищенко – експертка БФ «Коло розвитку».

 

Ведучий кінопоказів – Юрій Чумак, регіональний координатор Мандрівного фестивалю Docudays UA в Харківській області, голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА».

Заходи проводяться за організаційної підтримки проекту «Об’єднуючи людей заради миру», що реалізовується «Карітас Харків».

XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA стартує на Харківщині

XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA стартує на Харківщині

Запрошуємо представників ЗМІ та громадських активістів на прес-конференцію, присвячену Фестивалю в Харківській області.

У заході візьмуть участь регіональні організатори Мандрівного фестивалю Ігор Кофман – член правління «Центру сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв», Ольга Алфьорова – представник Харківського університетського консорціуму «Унікон»», Володимир Каплун – представник «Харківської правозахисної групи» та Юрій Чумак – голова «Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», а також режисерки фільму-відкриття Фестивалю в Харкові «Війна химер» Анастасія та Марія Старожицькі.

Прес-конференція, присвячена відкриттю Фестивалю, відбудеться 17 листопада, об 11.00 у прес-центрі «KHARKIV Today» (м. Харків, вул. Мироносицька, 8).

17 листопада 2017 р. о 19.00 у Харкові в кінотеатрі «8½» відбудеться відкриття XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» в Харківській області. Фільм-відкриття – «Війна химер» (Україна).
Docudays UA – єдиний в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує свої кращі стрічки в регіонах України під час Мандрівного фестивалю.
Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

www.docudays.org.ua
http://www.facebook.com/DocudaysUA
https://www.facebook.com/DOCUDAYSinKHARKIV/