Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Громадська організація Асоціація «Спільний простір» у партнерстві із Інститутом підвищення кваліфікації керівних кадрів НАДУ при Президентові України, а також ГО «Стоп корупції» з 1-го червня розпочала дистанційний тренінг із підвищення медіа грамотності.

Науковий консультант проєкту – професор Інституту журналістики КНУ імені Тараса Шевченка, доктор наук із соціальних комунікацій, інноваційний тренер Олександр Чекмишев.

До проєкту можуть долучатися всі, хто прагне підвищити свою медіа грамотність – представники прес-служб регіональних органів влади та місцевого самоврядування, державних установ, журналісти, студенти, громадські активісти, пересічні громадяни.

Тренінг безкоштовний. Все, що Вам потрібно:

  1. Зайти на сайт за посиланням https://prostir-monitor.org/ (може доведеться почекати кілька хвилин через велику кількість користувачів);
  2. Потім у рубрику «Медіа грамотність прес-служб»;
  3. Натиснути на «Увійти» або «Матеріали тренінгу» та зареєструватися (це потрібно щоб кожен учасник міг отримати сертифікат про участь у дистанційному тренінгу).
  4. Потім заходимо у рубрику «Матеріали тренінгу» і читаємо спочатку оригінали матеріалів зі стрічки новин (до речі, там є посилання і можна подивитися їх на офіційних сайтах); потім дивимось варіанти комунікативної оптимізації (тобто переписані тексти), а також клікаємо на цифри у квадратних дужках (наприклад [1,2,3,4,5,6,7]) щоб перейти на теоретичне пояснення виправлень.

Вивчаєте матеріали самостійно!

А потім отримуєте сертифікат.

Успіху нам усім!

За довідковою інформацією щодо участі в дистанційному тренінгу представників Харківської області можна звертатися до Юрія Чумака: 099-063-27-37.