Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

На своєму життєвому шляху, йде до своєї мрії Аліна – героїня документальної стрічки «Домашні ігри».

Цей фільм з репертуару кіноклубів медіапросвіти Docudays UA 11 серпня продемонстрували для вихованців Харківського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, що розташований у м. Чугуєві.

Стрічку в рамках «Правового кіноклубу» та з нагоди Міжнародного дня молоді представив фахівець Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, модератор кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA «ДУМАй!» Юрій Чумак.

Фільм зображує життя юної киянки Аліни, яка професійно займається жіночим футболом, але, після смерті матері, має піклуватися про маленьких братика та сестричку. От чи вистачить їй сили, аби впоратись з усіма труднощами?

В умовах карантинних обмежень кіноперегляд проходив із дотриманням соціальної дистанції. По закінченні відбулося обговорення, під час якого глядачі зійшлися на думці, що в головної героїні все має вийти добре.

«Я вірю, що дівчина подолає проблеми, – зауважила мешканка гуртожитку Аліна Д., – адже вона й на футболі піднімалася після падінь, і, напевно, підніметься, через всі негаразди, в будь-яких життєвих обставинах».

Безымянный

На думку соціального педагога Харківського соціального гуртожитку Олени Гайдар, подібні стрічки є дуже важливими для виховання в юних громадян свідомого ставлення до дорослого життя, формування відповідальної правової поведінки та підтримання впевненості у власних силах і спроможностях.

P.S. По завершенні заходу правник нагадав про існуючий порядок виплат соціальних стипендій студентам вищих навчальних закладів та надав юридичні консультації усім бажаючим.

Георгій Кобзар