Select Page

Запрошуємо представників ЗМІ та громадських активістів на прес-конференцію, присвячену Фестивалю в Харківській області.

У заході візьмуть участь регіональні організатори Мандрівного фестивалю Ігор Кофман – член правління «Центру сучасних інформаційних технологій та візуальних мистецтв», Ольга Алфьорова – представник Харківського університетського консорціуму «Унікон»», Володимир Каплун – представник «Харківської правозахисної групи» та Юрій Чумак – голова «Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», а також режисерки фільму-відкриття Фестивалю в Харкові «Війна химер» Анастасія та Марія Старожицькі.

Прес-конференція, присвячена відкриттю Фестивалю, відбудеться 17 листопада, об 11.00 у прес-центрі «KHARKIV Today» (м. Харків, вул. Мироносицька, 8).

17 листопада 2017 р. о 19.00 у Харкові в кінотеатрі «8½» відбудеться відкриття XIV Міжнародного мандрівного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays UA» в Харківській області. Фільм-відкриття – «Війна химер» (Україна).
Docudays UA – єдиний в Україні Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини. Він проходить щороку впродовж останнього тижня березня у Києві. По завершенню Docudays UA традиційно презентує свої кращі стрічки в регіонах України під час Мандрівного фестивалю.
Фестиваль – неполітичний і некомерційний. Мета Мандрівного фестивалю – сприяти популяризації й розвитку документального кіно та підвищенню рівня дотримання прав людини в Україні.

www.docudays.org.ua
http://www.facebook.com/DocudaysUA
https://www.facebook.com/DOCUDAYSinKHARKIV/