Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

30 квітня соціальні педагоги та практичні психологи закладів освіти міської громади були запрошені на онлайн-спілкування «Як запобігти психологічному насильству щодо дитини».

В якості експерта з нами працював комунікатор Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, модератор кіноклубу Docudays UA «ДУМАй!» Юрій Чумак.

Спільний перегляд документальної стрічки «Лізо, ходи додому!» (Литва, Естонія) з репертуару кіноклубів медіапросвіти Docudays UA мав на меті справити емоційний вплив на присутніх, викликати дискусію з питання психологічного насильства щодо дітей.

На жаль, така проблема існує, часто ми не хочемо її помічати, бо не знаємо виходів із ситуації. Кожний учасник заходу переслідував свої цілі. Юрій Чумак проводив опитування та просвітницьку роботу в рамках своєї компетенції. Психологи Інклюзивно-ресурсного центу демонстрували досвідченість, фаховість та особливу думку.

Наша мета була «таємною»: брати участь в обговоренні, мати свої погляди, уміти публічно їх висловлювати – ці навички вкрай необхідні спеціалістам психологічних служб закладів освіти. Професія практичного психолога тому і важка, що треба говорити і думати про важкі речі.

Ольга Малько, директорка Центру професійного розвитку педагогічних працівників Чугуївської міської ради

 

P.S. Захід проведено в рамках ініціативи «DOCU ДІЄ проти психологічного насильства щодо дитини», що реалізується кіноклубом медіапросвіти з прав людини Docudays UA «ДУМАй!» при громадській організації «Центр правових та політичних досліджень «ДУМА». Ініціатива реалізується в межах «Кампанії з протидії булінгу та насиллю – на підтримку реформи освіти» за сприяння ГО «Докудейз».