Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Юрій Чумак, координатор проєкту в Харківській та Дніпропетровській областях:

– Я є правозахисником. І ще з 2008 року активно досліджую тематику роботи правоохоронних органів в Україні. Особливий інтерес представляє питання взаємодії поліції з громадськістю, оскільки, я певен, без такої співпраці правоохоронці в жодній країні не в змозі впоратися з забезпеченням публічного порядку.

Подвійну радість відчув, коли мене запросили до проєкту «Шерифи для нових громад», який вивчає успішний досвід малих і середніх громад у самостійному вирішенні безпекових проблем. Подвійну – тому що знову занурився у напрочуд цікаву для мене тематику, а до того ж – із командою однодумців, діяльних, заповзятих людей, які, як і я, готові докласти всіх зусиль, аби зібрати та поширити найкращі практики ефективної праці в Україні трикутника «активні громадяни – поліція – органи місцевого самоврядування.

Спочатку я був координатором проєкту у Харківській області (де проживаю), незабаром до мого ареалу роботи додалася Дніпропетровська (з якої я родом). Поїздки до сіл та містечок, зустрічі з цікавими людьми в територіальних громадах, проведення інтерв’ю, організація круглих столів, кінопоказів та обговорень, підготовка інформаційних запитів, вивчення законодавчої бази, написання публіцистичних та аналітичних статей – все це захопило мене настільки, що я вже не бачу свого громадського життя без «Шерифів».

Проєкт «Шерифи для нових громад»