Select Page

Кінопокази Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбуватимуться у прес-центрі «KHARKIV Today» (м. Харків, вул. Мироносицька, 8) 18 – 21 грудня 2017 року. Початок всіх заходів: о 18.30.

18 грудня. Міжнародний день мігранта

Для перегляду та обговорення пропонуються 2 короткометражні стрічки: «Між іншим» (Україна, режисерка Юлія Аппен) та «У пошуках кращої долі» (Німеччина, режисерка Ганна Фішер). Обидва фільми присвячені долям мігрантів. Чи добре там, де нас немає? Хоча, власне, вже є…

Модераторка – Наталія Сухорукова, головний спеціаліст Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, координаторка проектів ГО «Ла Страда – Україна» в Харківській області.

19 грудня. Поговоримо про екологію. Поки вона не «приговорила» нас

Для перегляду та обговорення пропонується стрічка «Народжені бути вільними» (Великобританія, Росія, режисерка Ґаяне Петросян).

Кіноподорож приводить нас до найвіддаленіших куточків Росії і дозволяє глядачу побачити, як жахливо поводяться з китами, дельфінами та моржами, а також відкрити корупцію, що пронизує цей жорстокий міжнародний бізнес.

Модератор – Олег Перегон, голова координаційної ради громадської організації «Зелений фронт».

20 грудня. Міжнародний день солідарності людей

Для перегляду та обговорення пропонується стрічка «Війна химер» (Україна, режисерки Анастасія та Марія Старожицькі).

Це історія, відзнята її безпосередніми учасниками. Він був добровольцем на фронті, вона приїхала туди одразу після битви. Проїжджаючи зруйнованими містами, вони намагаються зрозуміти суть війни і любові.

На захід запрошені учасники АТО.

21 грудня. Шукаємо Альтернативи Насильству

Для перегляду та обговорення пропонується стрічка «Щоденник» (Україна, режисерка Олександра Чупріна).

Денису 14 років. Він створює свій відеощоденник, де відверто розмірковує про те, що турбує його. Глядачі опиняються за лаштунками підліткового життя. Який він – шлях дорослішання?

Модераторки – Тетяна Сирицина, голова БФ «Коло розвитку» та Ірина Онищенко – експертка БФ «Коло розвитку».

 

Ведучий кінопоказів – Юрій Чумак, регіональний координатор Мандрівного фестивалю Docudays UA в Харківській області, голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА».

Заходи проводяться за організаційної підтримки проекту «Об’єднуючи людей заради миру», що реалізовується «Карітас Харків».