Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Виконавчий директор Асоціації УМДПЛ Вадим Пивоваров та голова Харківського обласного осередку Асоціації Юрій Чумак презентували учасникам Освітнього Фесту прав людини – 2021 в Чернігові корисні й цікаві візуальні інструменти правової просвіти населення.

Вадим Пивоваров в онлайні повідав про цікаву правову освітню ініціативу від Асоціації УМДПЛ – анімаційні стрічки для підлітків «Ти і поліція».

Далі слово взяв Юрій Чумак, та запропонував до перегляду й обговорення перші 2 серії цього мультфільму.

Також правозахисники розповіли про віртуальне правове місто «Правопіль» та мобільний додаток «Поліція під контролем», підготовлені Асоціацією УМДПЛ.

Наприкінці Юрій Чумак стисло поділився інформацією про інші корисні візуальні інструменти – мультиплікаційні фільми HUMRA, анімаційні ролики Кампанії Docudays UA проти кібербулінгу, документальні фільми про права людини з репертуару Docudays UA, ролики проєкту «Шерифи для нових громад» тощо.

Учасники Фестивалю та їхні діти з великою зацікавленістю сприймали інформацію, задавали запитання, коментували, робили помітки в записниках. Напевно, що коло людей, які використовують у своїй правопросвітницькій діяльності візуальний інструментарій, після цього заходу розшириться.

Асоціація УМДПЛ