Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

До Кам’яноярузького ліцею Чугуївської міської ради 8 жовтня завітало документальне кіно про права людини від Docudays UA.

Модератор кіноклубу медіапросвіти з прав людини Docudays UA «ДУМАй!», представник Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Чумак розповів, що таке права людини та представив увазі учнів 8–9 класів стрічку «Чемпіонка» (Угорщина).

Фільм присвячений історії юної ромки, яка готується до головної події свого життя – престижного боксерського поєдинку. Від сільського спортзалу до чемпіонату пролягає довгий шлях, але за допомогою тренера вона досягне своєї мети попри все.

Кіно спонукало школярів до активного обговорення.

Як зауважила завуч з виховної роботи Кам’яноярузького ліцею Євгенія Мельник, багаторічна співпраця навчального закладу з кіноклубом Docudays UA «ДУМАй!» продовжується і цьогоріч. Змістовно, цікаво, інформативно та корисно – так пройшло чергове заняття в рамках клубу.

P.S. До речі, приурочене воно було до Дня юриста. Адже саме юристи (правники) покликані допомагати людям відстоювати права й законні інтереси.

Георгій Кобзар