Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Дізналися учасники вебінару, який провів модератор кіноклубу Docudays UA «ДУМАй!», комунікатор Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Чумак.

Під час заходу, що відбувся 26 жовтня у форматі онлайн, правник повідав кіноклубникам із різних регіонів України про те, хто має право на інформацію, які є обмеження цього права, як користуватися таким інструментом, як запит на публічну інформацію, до кого оскаржувати порушення права на інформацію.

Були обговорені складові комунікації, що можуть використовувати у своїй діяльності представники громадського сектору, переваги та ризики співпраці зі ЗМІ, основні засади підготовки релізів та правила опрацювання новинарних текстів.

Нагадаємо, ініціатива щодо проведення подібного заходу виникла під час Осінньої школи для модераторів/модераторок кіноклубів Docudays UA. А Docudays UA завжди сприяє реалізації файних ініціатив!

Георгій Кобзар