Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

А також «Візуальні інструменти запобігання кібербулінгу щодо дітей».

Ці питання стали темою виступу координатора проєкту «Шерифи для нових громад» у Харківській та Дніпропетровській областях, модератора кіноклубу Docudays UA «ДУМАй!» Юрія Чумака на онлайн-коференції «Цифрова безпека та соціальна згуртованість».

Захід, що відбувся 29 жовтня, зібрав зацікавлених осіб з усієї України.

Юрій Чумак повідав про існуючи загрози кібербулінгу, поділився рекомендаціями та інструментами щодо протидії цьому ганебному явищу. Також він нагадав про проблематику зумбомбінгу (тролінгу під час проведення онлайн-заходів).

Значну частину свого виступу правник присвятив «Кампанії Docudays UA проти кібербулінгу». Для наочності він продемонстрував 2 анімаційні ролики кампанії, зняті на підставі реальних історій дітей України.

Важливо, що інформація, подана правозахисником, зацікавила учасників та учасниць конференції. У своїх коментарях вони зазначали, що отримані відомості використовуватимуть у профілактиці кібербулінгу в своїх громадах.

Георгій Кобзар