Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Отримали учні 8-«В» класу Харківської спеціалізованої школи №75 в ході незвичного уроку.

18 листопада до них завітав правовий кінозал. Модератор кіноклубу Docudays UA «ДУМАй!», комунікатор Чугуївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Юрій Чумак представив до уваги школярів документальну стрічку «Лізо, ходи додому!».

Маленька Ліза постійно кудись тікає. Її життя похмуре, тому вона шукає прихистку в музиці та природі. В дівчинки настільки багата уява, що вона примудряється переживати нескінченні запої батьків…

По завершенні перегляду правник за допомогою Zoom-конференції організував обговорення фільму та надав правові поради щодо запобігання домашньому насильству.

Враженнями від заходу поділилася класна керівниця 8-«В» класу Владислава Ільгова:

«Фільм справив на дітей неабияке враження. Він їх змусив замислитись і точно не залишив байдужими. У кіно були показані неприємні сцени, в яких дівчинка відчуває дискомфорт у сім’ї.

І те, що мої учні побачили у фільмі горе-«матусю», яка через пляшку майже не бачить власну дитину, гадаю, буде для них гарним «щепленням» від можливих шкідливих звичок у майбутньому.

Вони чекали якогось хепі-енду, як у художніх стрічках, але показана історія Лізи глибоко вразила їх.

До того ж, завдяки фільму було актуалізовано тему домашнього насильства. І діти дізналися про те, які бувають види такого насильства і куди потрібно звертатися, щоб отримати допомогу та підтримку, у тому числі й правову».

Георгій Кобзар