Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

23 грудня у Харківському міському центрі зайнятості відбулися настановні зустрічі за проєктом «Дівчата цифрової епохи».

Координатор програми «Мріємо та діємо» (в межах якої й впроваджується проєкт) у Харківській області Юрій Чумак презентував ініціативу, спрямовану на підтримку дівчат віком 15–19 років.

Як зауважив Юрій Чумак, під час безкоштовних навчань з фаховими тренерами та менторами, учасниці, крім знань у цифровій сфері, зможуть розвити такі компетенції: підприємницьке мислення, адаптивність, співпраця, лідерство та соціальний вплив, інклюзивність, медіа та інформаційна грамотність.

Менторки проєкту Антоніна Демидова та Ірина Дразман у цікавій інтерактивній формі з’ясували мотивацію дівчат до навчання та розповіли про те, як будуть організовані подальші заняття.

Також працівниці Харківського міського центру зайнятості рекомендували звертатися до них щодо консультацій з профорієнтації, та ознайомили з перелікомкорисних і безоплатних послуг, які надаються Державною службою зайнятості молодим людям.

З огляду на те, що мета проєкту «Дівчата цифрової епохи» – надати молодим дівчатам сучасні навички IT та роботи з даними, а також показати моделі жіночого лідерства, щоб підвищити шанси на гідну роботу й успішну кар’єру, – почин радо підтримало керівництво Харківського обласного центру зайнятості.

Довідково: Проєкт «Дівчата цифрової епохи» реалізується програмою «Мріємо та діємо», яку в Україні впроваджує міжнародна некомерційна організація IREX за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID. В межах проєкту навчання пройдуть 150 дівчат з 6 цільових областей України (в тому числі – з Харківської).

Георгій Кобзар