Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Правовий кінозал з цієї тематики провів керівник кіноклубу медіапросвіти Docudays UA «ДУМАй! Юрій Чумак.

Захід, організований за сприяння Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях, відбувся 31 січня на платформі Zoom.

Учасниками його стали учні 5-х класів Харківського ліцею №149 та їхні батьки.

Юрій Чумак представив їх увазі відеоролики «Mr. Nox» та «Як я перестала бути жертвою» Всеукраїнської кампанії проти кібербулінгу Docudays UA.

Під час обговорення правник повідав про відповідальність за булінг та кібербулінг, розповів про небезпеки цькування в інтернет-просторі, надав поради, як убезпечитись від кібербулінгу, а також відповів на запитання учасників.

Як зауважила заступниця директора з виховної роботи Харківського ліцею №149 Ольга Морозова, проблематика кібербулінгу останнім часом є, на жаль, дуже нагальною. Тому керівництво навчального закладу радо вітає можливість ознайомити учнів ліцею та батьків із правовими аспектами даного питання, аби попередити небезпеки, які чатують у кіберпросторі на необізнаних. І така практика буде продовжена в майбутньому.

Георгій Кобзар