Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Спільні заходи завжди змістовні і цікаві. За ініціативи юристки Первомайського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Анастасії Кушнір 16 травня проведено спілкування з учнями Панютинського ліцею Лозівської громади та Кочетоцької санаторної школи Чугуївської громади з керівником Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», головою Харківського обласного осередку Асоціації УМДПЛ Юрієм Чумаком.

Школярам показали 8 та 9 серії анімаційних фільмів «Ти і поліція» від Асоціації УМДПЛ, в яких йшла мова про запобігання булінгу та громадський активізм. Спілкування виявилося жвавим і насиченим.

Організатори ділилися своїми спостереженнями стосовно волонтерства як одного із проявів активної громадської позиції молоді, діти розповідали про своїх знайомих або відомі їм приклади допомоги іншим, особливо зараз, під час воєнного стану.

Юрій Чумак значну увагу приділив питанню профілактики булінгу, а Анастасія Кушнір нагадала, що існує відповідальність, яка не омине тих, хто булить.

Наостанок глядачі поділилися своїми враженнями від заходу, висловилися стосовно ситуацій, в які потрапив головний герой мультфільмів Вась-Вась разом зі своїм котом. Учні зрозуміли, що знущатися з однолітків негарно і недобре. Крім того, багато хто з учасників зазначив, що допомога іншим, активне, насичене життя, в якому головною метою є зміни на краще, як у героїнь 9-ї серії (що має назву «Ти і активізм»), завжди принесе свій позитив і дяку оточуючих.

Карина Скорняк