Select Page

З 6 до 9 жовтня в Києві пройшов другий етап навчання 35 кандидатів на посади громадських омбудсменів із захисту виборчих прав. Воно проходить у рамках проекту «Виборча реформа задля підсилення впливу агентів змін та підтримки публічного діалогу», що фінансується Європейським Союзом.

Цього разу програма навчання була розрахована на 4 дні, але з ранку до пізнього вечора. Такий інтенсивний темп учасники перенесли гідно й використали весь робочий час дуже продуктивно…

2018-10-06_shkola-ombudsmeniv_chumak

«За цінностями та внутрішнім переконанням я є правозахисником і певен, що тільки в суспільстві, яке живе під гаслом «Права людини – понад усе!», людина має змогу на реалізацію своїх законних інтересів і гідне життя. А оскільки ті, хто приймають закони і мусять гарантувати їх дотримання – обираються під час виборів, то задача виборців – робити свій вибір свідомо, аби потім «не було нестерпно боляче» за втрачені роки. А задача виборчого омбудсмена – не дивлячись на особи порушників виборчого законодавства, долати будь-які «барикади» разом із представниками громадянського суспільства задля того, аби вибори пройшли максимально чесно», – поділився своїми думками кандидат в омбудсмени з Харкова Юрій Чумак.

Громадянська мережа «ОПОРА»