Select Page

9 квітня 2019 року у Харкові відбулися показ та обговорення документальної стрічки «Білий танець», присвяченої долям секс-працівниць в Україні.

В рамках «Антистигмаційного тижня», що проводився Молодіжним відділом Червоного Хреста Харківської області, голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» Юрій Чумак повідав про ситуацію з вразливими групами населення, дискримінацію щодо них та інші порушення прав людини.

Також правозахисник представив увазі учасників неформальної зустрічі фільм «Білий танець», знятий студією Real Stories Production разом із Асоціацією українських моніторів дотримання прав людини (Асоціацією УМДПЛ).

По закінченні пройшло жваве обговорення, за участі режисерки Ксенії Кравцової, яка доєдналася до глядачів за допомогою scype-зв’язку.

DSC08040

Ксенія Кравцова, режисерка стрічки:
«Цей фільм про жінок та їхні долі. У моїх героїнь непроста, дуже небезпечна професія. Мене зацікавило, як вони потрапляють туди? Чи легко облишити цю професію? Я собі ставила дуже багато питань… І хотіла побачити і показати цих жінок без штампів, а такими, які вони є».

Георгій Кобзар