Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

12 липня громадський омбудсмен із захисту виборчих прав Громадянської мережі ОПОРА Юрій Чумак провів у Раді адвокатів Харківської області захід на тему «(Не)порушення виборчого законодавства».

Інтерактивна лекція була присвячена новелам виборчого процесу та відмінностям законів про вибори Президента України і народних депутатів. Вона включала, зокрема, й питання вирізнення діянь, які самі по собі не є порушеннями, але можуть бути ознаками готування до вчинення виборчих правопорушень, а також безпосередньої кваліфікації таких правопорушень.

Наприкінці зустрічі голова Ради адвокатів Харківської області Вікторія Гайворонська подякувала виборчому омбудсмену за цікаву та насичену правову інформацію, якою він поділився з її колегами.

Зауважимо, що захід було проведено за організаційної допомоги Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях.

Георгій Кобзар