Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

У новітньому інформаційному суспільстві інформація, вміння її опрацьовувати, якість, актуальність, форма і методи подачі стають запоруками успіху.

У навчальному заході, що відбувся 23 січня на базі Чугуївської районної ради, взяли участь працівники органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад, представники неурядових організацій та громадські активісти з Великобурлуцького, Дворічанського, Куп’янського та Печенізького районів Харківської області.

В якості тренера виступив експерт з питань комунікації та доступу до інформації, голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», колишній регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини в Харківській області Юрій Чумак.

Були розглянуті наступні питання:

— Як збирати та поширювати інформацію?

— Основи законодавства про доступ до публічної інформації.

— Як налагодити комунікацію між громадськістю, владою та ЗМІ?

— Правила підготовки інформаційних матеріалів.

— Планування та проведення комунікаційних кампаній.

У XXІ столітті інформація є «повітрям» сучасного суспільства. Не маючи необхідної та об’єктивної інформації, неможливо прийняти правильне і виважене рішення. Не доносячи інформацію про свою діяльність, дуже складно знайти підтримку серед громадськості та реалізувати задумане.

На тренінг були запрошені представники невеликих міст та містечок Харківщини. Їх вчили, як комунікувати між собою, як інформувати про свою діяльність, як долучати до своїх лав нових членів та волонтерів.

Заняття відбувалося в цікавій інтерактивній формі, супроводжувалося практичними прикладами та вправами. Кожен з учасників (учасниць) отримав для себе чимало нових корисних знань та навичок.

Основне завдання проекту «Зміни в громаді починаються з тебе» – створення в цих населених пунктах коаліцій громадських організацій, які в подальшому будуть здатні адвокатувати реформи на місцях, вирішувати проблеми на локальному рівні, бути агентами змін.

Довідка: Тренінг організований Чугуївською правозахисною групою в рамках Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні. Зміст заходу є винятковою відповідальністю Pact та його партнерів i не обов’язково відображає погляди Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) або уряду США.

Георгій Кобзар