Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

У грудні оголосили переможців конкурсу «DOCU ДІЄ 2.0». Вже наприкінці місяця вони розпочали навчання у менторській програмі.

Хто передаватиме менті перші знання про діяльність Мережі DOCU/CLUB і ділитиметься з ними своїм досвідом?

Юрій Чумак свою співпрацю з Docudays UA розпочав у 2012 році як регіональний координатор Мандрівного фестивалю на Харківщині. У 2017-му він започаткував власний пересувний кіноклуб «ДУМАй!». Коли минулого року керівництво Мережі DOCU/CLUB запропонувало Юрію стати ментором для нових модераторів, він сприйняв це як виклик. Але готовність ділитися своїми знаннями, досвідом та лайфхаками для роботи стала взаємно корисною як для Юрія, так і для його менті.

«У взаємодії «ментор – менті» вбачаю партнерську співпрацю, – ділиться своїм баченням роботи Юрій Чумак. – Ментор передає свій досвід, але паралельно відбуваються і горизонтальні зв’язки, коли менті взаємозбагачують одне одного своїми практиками та здобутками, та й ментор набуває нових навичок. Для мене вагомим є не тільки розповісти про підготовку показів, модерацію обговорень і дискусій, проведення адвокаційних кампаній, але й донести важливість цінностей прав людини, для поширення яких, як на мене, й мають діяти кіноклуби Docudays UA».

DocuClub