Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

25 січня депутати Харківської міськради на позачерговій сесії затвердили 10-го заступника міського голови. Ним став колишній менеджер АТ «Харківобленерго» Дмитро Ісаєв. За призначення проголосували 73 депутати.

Як повідомив мер Ігор Терехов, серед основних завдань, покладених на заступника міського голови з питань стратегічного розвитку міста, – оптимізація тендерних закупівель, проведення аудиту комунальних підприємств та робота з їхніми активами. Виконувати свої обов’язки Дмитро Ісаєв почне вже 26 січня.

За інформацією на офіційному сайті Харківської міської ради, Дмитро Ісаєв закінчив з відзнакою Харківський інститут бізнесу та Харківський державний університет за спеціальністю «Фінанси та кредит». Має науковий ступінь кандидата економічних наук. Загальний стаж роботи складає понад 28 років. З листопада 1998 р. по серпень 2005 р. працював на ДП «Завод ім. Малишева», де понад 5 років обіймав посаду головного бухгалтера. З серпня 2005 р. по липень 2020 р. працював на керівних посадах в АТ «Харківобленерго». З січня по грудень 2021 р. займав посаду експерта з енергоефективності нетрадиційних та відновлювальних видів енергії у ДП «Нафтогаз-енергосервіс» НАК «Нафтогаз України». З грудня 2021 р. по січень 2023 р. працював головним бухгалтером АТ «Харківобленерго».

Специфічну відомість Дмитро Ісаєв отримав 4 роки тому, в січні 2019-го, коли на нього було вчинено напад. Двоє зловмисників у масках дожидалися його у ліфті в будинку, де той мешкав. Один із нападників вдарив Дмитра Ісаєва цеглиною по голові, другий завдав кілька ударів ножем. Потерпілого у важкому стані доставили до Харківської міської лікарні №17. Було відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 15, п. 12 ч. 2 ст. 115 Кримінального кодексу (замах на вбивство).

Практично одразу з’явилась версія, що Дмитра Ісаєва під час нападу спутали з іншою людиною. Оскільки в тому ж будинку проживала особа, якій вже йшли погрози та не один раз підпалювали автомобілі. Але також поширювалася версія, що Дмитро Ісаєв розкрив фінансові махінації в результаті яких АТ «Харківобленерго» було завдано збитків на суму понад 18 мільйонів гривень, і доповів про це новому керівництву акціонерного товариства…

Зауважимо, що в Харківського мера до 25 січня вже було 9 заступників:

— Олександр Новак – перший заступник міського голови;

— Євгеній Водовозов – заступник міського голови з питань інфраструктури міста;

— Світлана Горбунова-Рубан – заступниця міського голови з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення;

— Віталій Мірошник – заступник міського голови – директор Департаменту житлово-комунального господарства;

— Тетяна Овіннікова – заступниця міського голови з питань містобудування та архітектури;

— Андрій Руденко – заступник міського голови з питань забезпечення життєдіяльності міста;

— Тетяна Таукешева – заступниця міського голови – директор Департаменту бюджету і фінансів;

— Михайло Фатєєв – заступник міського голови – директор Департаменту економіки та комунального майна;

— Тетяна Чечетова-Терашвілі – заступниця міського голови – керуюча справами виконавчого комітету міської ради.

Для порівняння, у міського голови Дніпра Бориса Філатова 8 заступників ( у тому числі і «з питань діяльності виконавчих органів щодо цифрової трансформації», у міського голови Одеси Геннадія Труханова – 6 заступників, у голови Київської міської держадміністрації Віталія Кличка – 13.

Георгій Кобзар

Матеріал підготовлено в межах громадської кампанії «Атестація депутатів місцевих рад»