Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

8 жовтня 2018 року голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» Юрій Чумак відвідав законодавчий орган нашої держави.

В рамках «Школи громадських омбудсменів із захисту виборчих прав», що проводиться Громадянською мережею «ОПОРА», він прийняв участь у дискусії «Роль парламенту в дотриманні прав людини в Україні», а також здійснив із колегами та колежанками оглядову екскурсію Верховною Радою України.

Сфотографувався біля Прапору Незалежності України, побував у «святая святих» – залі, в якій приймаються закони, бачив колону, за якою ховався від журналістів Дмитро Добкін…

Цього дня у ВРУ ніхто не голосував та навіть не «кнопкодавив», але відчути певну парламентську атмосферу, здається, вдалося.

«Приходьте сюди вже в якості депутатів», – закликала відвідувачів жіночка, що проводила екскурсію.

«З цього приводу, звісно, я подумаю. Але найближчим часом планую всі свої зусилля спрямувати на те, аби забезпечити виборчі права наших співгромадян на грядущих президентських та парламентських «перегонах», – зауважив Ю. Чумак.

Георгій Кобзар