Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

Гості прес-центру «Накипіло» 21 червня мали змогу подивитися фільм «День звільнення», представлений пересувним кіноклубом медіа-просвіти Docudays UA в Харківській області (модератор – Юрій Чумак).

Це був окремий захід кіноклубу Docudays UA на фестивалі «День музики в Харкові».

Стрічка «День звільнення» (режисери Уґіс Олте, Мортен Траавік (Латвія, Норвегія) входила в програму Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA.

На превеликий подив усього світу культовий гурт Laibach зі Словенії, став першим рок-гуртом в історії, який зіграв концерт у державі-фортеці Північна Корея. У протистоянні із жорсткими рамками ідеології та культурними відмінностями гурту насилу вдається пронести свої пісні крізь прогалини завбільшки з вушко голки в державній цензурі, перш ніж їх випускають до аудиторії, яка ніколи раніше не стикалася з альтернативним рок-н-ролом. І пагорби ожили… від звуків музики.

На показ фільму в Харкові прийшли активні молоді люди, багато з яких добре обізнані у творчості групи Laibach. Після кіносеансу відбулося жваве обговорення.

Отже, Docudays UA знаходить все нові аудиторії зацікавлених глядачів в Україні.

Георгій Кобзар