Warning: A non-numeric value encountered in /home/chuv/centrduma.org.ua/www/wp-content/themes/Divi/functions.php on line 5841
Select Page

15 листопада до Чугуївського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» завітало документальне кіно про права людини.

Керівник Центру правових та політичних досліджень «ДУМА» та модератор пересувного кіноклубу медіа-просвіти Docudays UA «ДУМАй!» Юрій Чумак повідав особам, які перебувають на обліку в Центрі пробації, про загрози, що несе особистості та суспільству насильство в сім’ях, про види домашнього насильства та відповідальність за нього.

В якості наочної ілюстрації було продемонстровано стрічку «Лізо, ходи додому!» (режисерка Оксана Бурая, Литва, Естонія) з репертуару кіноклубів Docudays UA. Розбираючи фільм, глядачі ідентифікували в сюжеті психологічне та економічне насильство стосовно дитини.

Як зауважила заступниця начальника Чугуївського відділу Центру пробації Марина Рябініна, подібні правопросвітницькі заходи є ефективним засобом з попередження домашнього насильства. Адже є велике сподівання, що обізнані молоді люди, які знатимуть про небезпеки домашнього насильства, не дозволять проявам цього ганебного явища зіпсувати їм життя.

Безымянный

Георгій Кобзар